23 Nisan 2016 Cumartesi

KGOS:27. TUR || YORUM: SONSUZLUĞUN KIYISINDA | J.A REDMERSKI

"Duygusal, kalp atışınızı hızlandıracak ve hep daha fazlasını isteyeceğiniz bir serüven." - Reveal
Camryn Bennett hayatı boyunca hiç olmadığı kadar mutludur. Ruh eşi Andrew Parrish'le bir otobüste tanışmalarından beş ay sonra nişanlanmışlardır. Üstelik onları bekleyen tek şey evlilik de değildir. Hem endişeli, hem heyecanlı olan Camryn, hayatının geri kalanını Andrew ile geçirmek için sabırsızlanıyordur. Onun kendisini daima seveceğinden emindir, çiftin hayattan pek çok beklentisi vardır fakat kötü bir olay, hayatlarını bir anda tepetaklak eder.
Andrew yaşama tutunmaya çalışır, Camryn'in de aynı çabayı göstereceğini düşünür. Ama Camryn'in yarasını tehlikeli yollardan sarmaya çalıştığını fark edince, onu hayata döndürmek için bir şey yapması gerektiğini anlar. Aşklarının her şeyin üstesinden geleceğini ispatlamaya çalışan Andrew, Camryn'i umut ve tutkuyla dolu yeni bir yolculuğa davet eder.
Aşkın en güzel hali yine Redmerski'nin kalemiyle okurla buluşuyor. Sonsuzluğun Kıyısında hayata ve aşka dair çarpıcı bir hikâye...

Kitabın Adı: Sonsuzluğun Kıyısında
Alt Başlık: The Edge Of Never Serisi 2
Yazar: J. A. Redmerski
Baskı Tarihi: Nisan 2016
Sayfa Sayısı: 480
Kitabın Türü: Roman, Aşk, Edebiyat
Orijinal Adı: The Edge Of Always
Çeviri: Deniz Beril Bacaklılar
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ephesus YayınlarıMerhabalar! :) Ben yine Gurmelerin turuna kaynak yaptım :D Hiçliğin Kıyısında bana ne zamandır önerilen bir kitaptı ama okumak da bu tura nasip oldu :) 2. kitap için ilkini de okudum, art arda okumak da çok güzel oldu, hala okumadıysanız ikisini hemen okuyuverin diyor ve yoruma geçiyorum :)

Kitabımız mutlu çiftimizle başlıyor. İlk kitaptaki gibi her ikisinin de ağzından okuyoruz. Biraz zor şeyler yaşıyorlar, sınanıyorlar. Sınandıkları mevzu da benim hemen gözlerimi dolduran meselelerden, ben bir duygulanmadım, üzülmedim değil :( Her iki karakterden okumanın da öyle bir avantajı var işte. O tümsekle kendi içlerinde başa çıkışlarını, çıkamayışlarını her şeyiyle görüyoruz. Andrew yine mükemmel ve süper anlayışlı olduğunu gösterdi. Bence gerçekten zor bir şeydi ama sonu güzel oldu :)

Çok güldüğüm yerler de oldu.Zaten her duyguyu birlikte yaşadığım için sevdim. İlk kitapta var olan bazı şeylerin ikinci kitapta da gerekliymiş gibi hatırlatılması, tekrar olay örgüsüne sokulması falan kısımlarından pek hoşlanmadım ama. Yani az biraz konu uzasın diye, ortama hareket gelsin diye eklenmiş bir şey gibiydi. Onun dışında beni sondaki "isim" konusu azıcık rahatsız etti, keşke başka bir şey olsaydı ama o kadar kusur kadı kızında da olur.

Genel olarak size her duyguyu yaşatabilecek ve bunu dozunda yapabilecek nadir kitaplardan. henüz okumadıysanız şans vermelisiniz :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder